A WSHAPE – Collagen+ egy igen komplex, nagyon magas hatóanyag-tartalommal rendelkező készítmény. A benne található hatóanyag-mennyiségeket úgy alakítottuk ki, hogy egy teljes, összetett arzenált biztosítson az egymás hatását erősítő összetevőkből.
A termék alaphatóanyaga a kollagén, amely bőrünk 75%-át teszi ki, azonban az évek múlásával a szervezetünk kollagénszintje folyamatosan csökken, így a bőr elveszítheti feszességét.
A termék tartalmaz továbbá hialuronsavat is, egy fehérjét, amely a modern szépségápolás egyik alapkövévé nőtte ki magát a 21. században. Alapvetően a szépségápolási hatása miatt népszerű kiegészítő, de nem szabad megfeledkezni róla, hogy ezen felül a szervezet nagy mennyiségben használja fel az ízületek karbantartására is, épp ezért a test önmaga is előállítja. A hialuronsav minden emberi kötőszövetben megtalálható fehérje, így érthető, hogy miért ennyire fontos anyag a test számára.
Kiegészítettük a hatóanyagkomplexet adagonként 1000 mg C-vitaminnal*, amely támogatja az immunrendszer normális működését, illetve a kollagéntermelést segítő hatása révén hozzájárul az érrendszer és a csontok egészségéhez.
*A C-vitamin hozzájárul a szervezet természetes kollagénképzéséhez
A keverékhez adtunk továbbá adagonként 390 mg kondroitin-szulfátot is, amely a kollagén és hialuronsav hatóanyagokkal ötvözve remek triót alkotnak. Végezetül pedig ashwaganda gyökérkivonattal egészítettük ki, amely egzotikus összetevő révén kínálatunk egyedi kiegészítőjévé teszi a Collagen+ italport!
- 10 000 mg kollagén.
- 390 mg kondroitin-szulfát.
- 50 mg hialuronsav.
- Hozzáadott C-vitaminnal és magnéziummal.
- 2 frissítő ízvilág.
Hogyan fogyaszd?
22 grammot (2 csapott kanál) 250 ml vízben shaker segítségével keverj és fogyassz el a napi utolsó étkezésed kíséretében minden nap!
Ízek: zöldalma, kékszőlő, narancs
Kiszerelés: 600 g (27 adag)
